SZTUKA NA ZAMÓWIENIE

SZTUKA NA ZAMÓWIENIE

Konsultacje

Indywidalne

Firmy

 1. Zasilam indywidualne kolekcje
 2. Wsłuchuję się w Ciebie, oraz Twoje wewnętrzne potrzeby, poznaję Cię (telefonicznie/mailowo/ spotykając się osobiście).  Jest to warunek konieczny dla przygotowania dedykowanego obrazu. Poznaję Twoje upodobania, gusta.
 3. Zapoznaję się z wnętrzem w którym ma zawisnąć obraz, wówczas ustalamy jego  rozmiar, kształt i kolorystykę. Działam również w oparciu o Twoje dowolne inspiracje, jeśli zdajesz się w 100 % na mnie lub moje dotychczasowe prace, wówczas to ja przedstawiam Tobie swoja wizję. Najczęściej jednak łączymy wspólne poglądy i wówczas powstają najpiękniejsze projekty.
 4. Na życzenie, tworzę wizualizację na podstawie przesłanego przez Ciebie zdjęcia/zdjęć, by pokazać jak potencjalna praca zaprezentuje się w Twoim wnętrzu.
 5. Przystępuję do działania, a Ty otrzymujesz ode mnie na bieżąco informację oraz zdjęcia z postępów pracy.
 6. Każdy obraz ma nadaną przeze mnie odpowiednią intencję, którą kreuję według indywidualnych potrzeb dla Ciebie/Mieszkańców/Wnętrza.
 7.  Czas realizacji to kilka tygodni, termin oraz cena ustalane są indywidualnie, w zależności od projektu. Potrzebuję czasu by wykonać obraz nie tylko z powodów technicznych, ważniejsze jest w jakich okolicznościach podchodzę do procesu. Przykładam szczególną uwagę do swego stanu emocjonalnego i psychicznego i tworzę w czasie, gdy, gdy mam w sobie najpiękniejsze emocje i myśli, po to by przekazać Tobie oraz światu to co najcenniejsze. To czas poprzedzony medytacją i szczególną uważnością
 8. Otrzymujesz zdjęcia oraz nagranie obrazu, jeśli czujesz, że to właśnie to, przygotowuję obraz do wysyłki kurierem, lub dostarczam osobiście, w zależności od lokalizacji.
 9. Do obrazu dostarczony jest Certyfikat Autentyczności obrazu oraz kilka słów ode mnie:). Zachowaj proszę Certyfikat, ponieważ wraz z moim rozwojem, wzrasta również wartość każdego obrazu, który stworzyłam. Zyskujesz więc nie tylko wartość estetyczną, ale możliwość inwestycji.

___________________________________________

PATERY MILASOO

Wybierasz swoją kompozycję kolorystyczną oraz rozmiar, lub jeśli wolisz dobieram ją dla Ciebie osobiście, na podstawie zdjęć Twojego wnętrza.

 

 1. Firmy, Hotele, Sklepy, Gabinety, Salony Urody, Centra Handlowe, Ośrodki Lecznicze, Kliniki, Biurowce, Restauracje etc.
 2. Organizacja wystawy towarzyszącej we wskazanym przez firmę miejscu
  ● Projektowanie obrazów na zamówienie w zgodzie z filozofią i estetyką firmy
  ● Projektowanie dekoracji ściennych będących wyróżnikiem hotelu/firmy
  ● Wypożyczenie Prac na spotkania biznesowe/eventy
  ● Prelekcja podkreślająca walory sztuki w połączeniu z biznesem ( w tym z Państwa
  Firmą/Marką)
  ● Występy gościnne – O istocie pasji, kreatywności oraz twórczości w życiu codziennym.
  ● Występy gościnne – Wpływ sztuki na kreatywność, efektywność oraz zdrowie psychiczne
  ● Warsztaty malarstwa intuicyjnego
 3. + Zawiera wszystkie punkty z zakresu „Konsultacje Indywidualne”
 4. Obrazy podnoszą poziom jakości życia psychicznego, wspierają otoczenie i wprowadzają pewnego rodzaju aurę wokół, mogą one pobudzać, intrygować lub uspokajać i wspierać uczucie relaksu. W ten sposób możesz umilić czas w poczekalni swoim pacjentom/klientom i zadbać o ich komfort.
 5.  Sztuka wspiera relacje w biznesie, jest inwestycją w wizerunek firmy. Ma duży wpływ na efektywność pracy,wspomaga regenerację umysłu i kreatywność. W zależności od potrzeb firmy skupiam się na wybranych obszarach, poznaję filozofię, oraz wartości biznesu.
 6. Jednym z najdynamiczniej rozwijających się aktualnie trendów w budownictwie mieszkaniowym jest
  łączenie architektury i sztuki. Wprowadzenie sztuki do wnętrz podwyższa standard
  inwestycji i stanowi o jej oryginalności. W ten sposób masz szansę autentycznie wyrazić jakość i okazałość danego miejsca, podwyższając jego atrakcyjność.
 7. Coraz częstszą praktyką jest organizacja wewnątrz-firmowych wernisaży, na które zapraszani są ważni klienci i kontrahenci. W otoczeniu obrazów i przy lampce dobrego wina o wiele łatwiej  i przyjemniej jest przejść na nowy poziom relacji, ponieważ opiera się ona na jakości emocjonalnej i estetycznej.
 8. „Inwestowanie” w kulturę to także element długofalowego budowania wiarygodności firmy. Każdy dba o swoją markę i chce, żeby ona jak najlepiej się kojarzyła
Przewiń do góry