Spędź Czas z Matką Ziemią

Spędź Czas z Matką Ziemią

Spędzanie czasu w naturze, jest jednym z najwspanialszych darów, nikt nie pobiera od nas za nią opłaty, opodatkowana jest jedynie wdzięcznością.

W jej towarzystwie można przeżywać wszystkie emocje od smutku po radość, zwinnie przeprowadzi nas przez wachlarz emocji bez oceniania.

Wiatr doda siły, słońce ogrzeje, trawiasty dywan utuli i zrelaksuje, a miliony ziarenek piasku ułożą się dla nas w jak najwygodniejszą formę, dopasowując się do naszego kształtu. Fale ukołyszą myśli, dźwięki roślin wzbudzą nadzieję.

Jak spędzać z nią czas

Książka – w dobie cyfryzacji uznaję jej fizyczną wersję za luksus. Nie zawsze mam wenę by czytać ją od deski do deski, uwielbiam zadawać sobie pytania i otwierać książki na „przypadkowych” stronach. Często otrzymuję od nich zaskakujące i skłaniające do refleksji odpowiedzi. Dwie z pozycji, które ostatnio szczególnie uważam za wartościowe to Alchemik Paulo Coelho oraz Biegnąca z Wilkami Clarissa Pincola Estes.

Piknik – okazja by celebrować chwilę, sprawić by czas zatrzymał się w magicznej aurze dobrostanu, który jest przecież naszym naturalnym prawem bytu. Przygotowanie pysznego, pełnowartościowego najlepiej organicznego jedzenia jest już samo w sobie zapowiedzią miłych i unikalnych chwil, które dzielimy ze swoimi bliskimi. Hummus w towarzystwie warzyw i owoców, pistacje oraz pozostałe cuda, najlepiej ułożyć na drewnianej deseczce, sprawdź która z nich będzie do Ciebie pasować.

Yoga, Pilates – To wspaniałe formy które ćwiczą naszą samodyscyplinę, uczą nasze ciało poruszać się w inny nieznany dotąd sposób, pomagają utrzymać je we wspaniałej kondycji. Pomagają nam poszerzać swoją strefę komfortu, ukazując nam, że jesteśmy zdolni iść o krok dalej niż nam się wydaję, musimy jedynie wykazać się siłą woli. Istnieje również forma Yogi na pobudzenie żeńskiej energii, która sprawia, że odkrywamy swoją kobiecość.

Szkicowanie, Malowanie, Pisanie – Czas, gdy swobodnie możemy uwolnić swoją kreatywność, dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, odkryć nowe rozwiązania, poznać swoje myśli, zobaczyć co siedzi w naszych głębinach. Skarby odkrywane są wówczas przed nami niczym cuda zaginionej Atlantydy. Odnajdujemy odpowiedzi na swoje pytania, rozwiązania swoich problemów, znajdujemy siłę, by stawić czoła problemom życia codziennego i iść dalej przez życie z radością i wdzięcznością.

Portret Numerologiczny – Jego stworzenie wymaga czasu, skupienia, oraz skrupulatnych obliczeń. Jednak daje on bezcenne wskazówki dotyczące drogi życiowej, tego jak odnaleźć się w naszym ogromnym świecie. Mówi on o celu obecnego życia, informuje nas jaki jest jego sens i dlaczego zostaliśmy obsadzeni w danej roli. Jeśli nie czujesz się na siłach napisz do mnie milasoodsn@gmail.com a przygotuję dla Ciebie kilkustronicowy portret, który wskaże Ci kierunek niczym gwiazda polarna no nocnym niebie.

Spędź Czas z Matką Ziemią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry