W jaki sposób Patery Milasoo upiększą Twoje Życie

Sposób i odpowiedzi jest mnóstwo, ponieważ każdy z nas inaczej postrzega życie, oraz piękno. Większość, z nas jednak zdecydowanie lepiej czuje się w otoczeniu które wzbogacone jest wyjątkowymi elementami, o których więcej przeczytasz w Celebracji Codzienności.

Patery Milasoo wspaniale komponują się ze świeżym bukietem pachnących bajecznych kwiatów. Kochają towarzystwo polej własnoręcznie stworzonej wiązanki. Uwypuklają jej piękno, tworząc dla niej wyjątkową przestrzeń.

Kochają towarzystwo Perfum, które dodają nam jedynej w swoim rodzaju energii. Ulubiony Zapach dotykający naszego ciała, sprawia że czujemy się wyjątkowo, wprawia nas w odpowiedni nastrój, dodaje pewności siebie. Ich Aura jest znacznie silniejsza niż jakiekolwiek słowa. Pachnący niedostrzegalny gołym okiem, lecz odczuwany pozostałymi zmysłami eliksir zasługuje na odpowiednie miejsce.

Uwielbiają pomagać nam kochać siebie oraz innych. Samą swoją aparycją zachęcają by ułożyć na nich świece, które od początku swojego powstania miały być źródłem ciepła i światła, czyli podstawy naszego istnienia. Głębokie refleksyjne wieczory, medytacje, relaksacyjne kąpiele i masaże odbywają się przy ich udziale, z uwagi na ich wyjątkowe właściwości.

Sprawiają, że posiłki są dla nas przyjemniejsze i bardziej świadome, pomagają zatrzymać czas i delektować się odżywczymi składnikami. Nadawanie Znaczenia każdej potrawie, sprawia że okazujemy sobie oraz życiu jeszcze większy szacunek.

Z czułością i stabilnością trzymają na łóżku naszą ulubioną herbatę w towarzystwie migdałów i gorzkiej czekolady z pomarańczą, kiedy mamy trudniejszy dzień. Sprawiają, że będąc w łóżku mamy na wyciągnięcie ręki kakao, które popijamy czytając książkę. Z wdzięcznością podadzą nasze ulubione śniadanie wraz z pachnącą kawą, po to byśmy mogli cieszyć się chwilą.

Ubóstwiają towarzystwo, wspierają swoją obecnością, błyszczą i zachęcają by sięgnąć po wyrafinowane starannie przygotowane przekąski. Bedą owocową Paterą pełną soczystych smaków, sprawiając że nasze spotkanie zamieni się w Egipską Ucztę.

Wdzięcznie posłużą jako miejsce dla Palo Santo, lub charyzmatycznej i oczyszczającej Białej Szałwi. Wyeksponują nasze ukochane pamiątki, które stanowią dla nas bezcenną wartość emocjonalną. Będą idealną podkładką dla domowej roślinności.

Będą Wyjątkowym Prezentem, wywołają uśmiech i wdzięczność, zacieśniając więzi, przy wzbudzeniu jedynych w swoim rodzaju życzliwych pełnych ciepła odczuć.

W jaki sposób Patery Milasoo upiększą Twoje Życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry