Nadawanie Znaczenia – Intencja

Naukowcy wielokrotnie udowodnili, że jesteśmy w stanie wpłynąć na naszą rzeczywistość. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest wpływ obserwatora na zachowania cząsteczek w fizyce kwantowej. Temu cudownemu odkryciu przyjrzał się również Doktor Masaru Emoto. Podczas swoich eksperymentów odkrył, ze woda reaguje na myśli, słowa i potrafi je odzwierciedlać. Pod wpływem dobrych słów lub odpowiedniej muzyki, woda podczas zamrożenia krystalizowała ukazując piękne kształty geometryczne. Przy słowach nieprzyjemnych oraz ciężkiej muzyce kształty jak można się domyślać nie były już tak zachwycające.

Na Filipinach natomiast uzdrowiciele modlą się nad Dzbanami z Wodą, dzięki czemu energetyzują ją swoimi dobroczynnymi myślami/intencjami, lecząc w ten sposób chorych.

Praktykuję nadawanie intencji każdego dnia, chociażby podczas przygotowywania posiłków i ich spożywania. Skupiam wówczas swoją myśl na składnikach i po kolei myślę, jak dobroczynnie wpływają na mój organizm, moją witalność, nastrój, oraz zdrowie w ujęciu holistycznym. Nawyk ten, wpływa jednocześnie na smak i wartości potrawy.

Tę samą praktykę stosuje podczas tworzenia swoich prac, sam proces trwa od 2 do czasem 6 tygodni ( w przypadku obrazów) lub dłużej, nie tylko z uwagi na specyfikę materiału i techniki. Bardzo ważnym czynnikiem jest moje samopoczucie, odpowiedni nastrój który muszę czuć nim przystąpię do swojej pracy. Przy większych projektach, nie spieszę się, ponieważ cały proces jest dla mnie niezwykle ważny, szukam swojego miejsca w przestrzeni, by jak najlepiej wyczuć potrzeby danej osoby. Robię to nie tylko poprzez rozmowę/maile, ale poprzez medytację. Przekonana jestem w równym stopniu o tym, że żyję, oraz, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni.

Moim celem jest tworzenie, tego co będzie rezonowało z nowym odbiorcą, to ma być subtelna Nić, między światami. W swoich pracach przekazuję najpiękniejsze części swojego jestestwa. W zakamarkach swojego umysłu zapytuję o najpiękniejsze intencje dla Nowego Właściciela mojej Twórczości, a właściwie Naszej Twórczości, ponieważ to dzięki temu, że krzyżują się Nasze drogi, powstaje konkretna intencja, konkretna sztuka. Pozostałe Prace, które tworzę teoretycznie dla siebie, według własnych upodobań/myśli jednak mają one już swoich właścicieli, po prostu jeszcze nie czas byśmy się poznali. Doświadczyłam już kilku takich przypadków, zwłaszcza, gdy przedmioty, które stworzyłam, były przez jakiś czas skrywane przed światem, i do tej pory nigdzie ich nie opublikowałam czekały w zaciszu na swój dzień. Wszystko co Tworzymy z czystego serca ma gdzieś swojego idealnego odbiorcę. Świat złożony jest z Dualizmów, jeśli więc coś powstało, automatycznie oznacza, że istnieje ku temu powód/potrzeba.

Nadawanie Znaczenia – Intencja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry