Mielikki – Twórcza Natura w Zintegrowanym Wnętrzu

Co dzieję się, gdy „przypadkowo” poznaję się dwoje ludzi, którzy kochają naturę i piękno tego świata? Co dzieję się, gdy poznają kolejnych równie wspaniałych twórczych, pełnych Pasji i miłości do świata, wrażliwych na piękno Ziemi ludzi?

Fot. Dominika Bieniek

Przeniesione zostają na plan fizyczny wspaniałe, wysublimowane idee. Mielikki to Fińska Bogini Lasów i polowania, by oddać Hołd Naturze za jej dary postanowiłam nadać właśnie taką nazwę myśli, która powstała przy udziale naszej dwójki. Każdy z nas w swojej twórczości, oddaje siebie, pragnęliśmy nadać unikalną a jednocześnie naturalną formę piękna. Mielikki to stabilna drewniana konstrukcja , uziemiona, pełna siły a jednocześnie wypełniona gracją, niczym baletnica stawiająca kolejny krok w swoim subtelnym tańcu. Postawiliśmy na autentyczne relacje, bliskość, zaufanie. Ta sama energia bije od Projektu, stworzony został by zbliżać ludzi do siebie, przypominać o tym, że możemy łączyć ze sobą formy tradycyjne z innowacyjnymi rozwiązaniami. Powrót do Korzeni jest integralną częścią naszego istnienia. Zintegrowanie ulotnej sztuki rzemiosła z dodatkiem sztuki współczesnej przy użyciu szlachetnych surowców, sprawiło że możemy dziś mówić do świata o uniwersalnych wartościach, wspomnianych wyżej.

Twórca Deeska.pl mnóstwo czasu przesiaduje w lesie, oraz własnej pracowni, śmiem twierdzić że to jego dwa ulubione miejsca, dlatego tak bardzo zintegrowany jest z naturalnymi surowcami. Przez jego umysł przenika drewniana wiedza i mądrość. Każdy szlif i cięcie drewna ma w sobie wiedzę drzewa, która mówi w jaki sposób się z nim obchodzić, by powstały odpowiednie krawędzie i kształty.

Kolorystyka którą poczułam jest równie subtelna i elegancka, ukazuje płynące życie i energię, które są nieodłączną częścią nie tylko naszego życia, ale i życia roślin i zwierząt. Ta sama siła witalna która płynie w nas, płynie we wszystkich organizmach żywych.

Mielikki ukaże swoje piękno w każdym wnętrzu, które potrzebuje ciepła, integracji oraz subtelnej jednocześnie silnej urody. Każdego dnia przypomni o integracji zarówno z nami samymi jak i z całym życiem które nas otacza.

Szczególne podziękowania dla Rzemieślnika Deeska oraz wspaniałej utalentowanej Fotograf Dominiki Bieniek <3

W celu zakupu prosimy o kontakt mailowy:

milasoodsn@gmail.com lub rzemieslnik@deeska.pl

Edytuj wpis

Podejrzyj(otworzy się w nowej zakładce)Istnieje automatyczny zapis wpisu, który jest nowszy od wyświetlanej poniżej wersji.Zobacz automatycznie zapisaną wersjęWpis został zaktualizowany.Zobacz wpis

Mielikki – Twórcza Natura w Zintegrowanym Wnętrzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry